Nieuws

Uitgelicht

bekerHeb je uitslagen of wijzigingen in het programma mail me dan  hier

=========================================================================

Speeldagenkalenders veldvoetbal seizoen 2018/’19 bekend

Regelingen promotie en degradatie seizoen 2017-2018

Bekerreglementen
Speeldagenkalender veldvoetbal, seizoen 2017-2018

 

Advertenties

Beker en nacompetitie West 1 seizoen 2017 – 2018

Beker standaard (zat en zon) west 1 – 2017-2018

FINALE – GROEP 1

 10 mei 01

HALVE-FINALES – GROEP 1

01
02

KWART-FINALES – GROEP 1

01
02
03
04

6e RONDE – GROEP 1

 27 feb 01  Zuidvogels (za)  ZSGOWMS (zo)  27 feb
 21 feb 02  Altius (za)  SDO (zo)  21 feb
 22 feb 03  JOS Watergraafsmeer (zo)  AFC 34 (zo)  22 feb
 27 feb 04  Ajax AFC (za)  EDO hfc (zo)  27 feb
 21 feb 05  Buitenveldert sc. (za)  Volendam (rkav) (za)  21 feb
 28 feb 06  Breukelen FC (za)  FC Uitgeest (zo)  28 feb
 22 feb 07  LSVV (zo)  Zaanlandia (zo)  22 feb
 21 feb 08  Velsen Rkvv (zo)  Benschop (za)  21 feb

5e RONDE – GROEP 1

 31 jan 01  Ajax AFC 2 (za)  FC Uitgeest (zo) (wns)  1 – 1
 30 jan 02  LSVV (zo)  Zwaluwen 30 HCSV (za)  1 – 0
 30 jan 03  Swift (za)  Breukelen FC (za) (wns)  1 – 1
 30 jan 04  Geinoord Nieuwegein (za)  Altius (za) (wns)  1 – 1
 30 jan 05  Roda ‘46 (za)  Volendam (rkav) (za)  1 – 3
 31 jan 06  AFC 34 (zo)  WV-HEDW (za)  4 – 0
 30 jan 07  Benschop (za) (wns)  Swift 2 (za)  1 – 1
 01 feb 08  EDO hfc (zo)  Swift (zo)  4 – 3
 31 jan 09  Purmersteijn (za)  ZSGOWMS (zo)  0 – 1
 30 jan 10  Zaanlandia (zo)  Eemdijk (za)  2 – 1
 23 jan 11  Fortuna Wormerveer sv (zo)  Zuidvogels (za)  2 – 6
 31 jan 12  Argon (za)  Velsen Rkvv (zo) (wns)  2 – 2
 31 jan 13  JOS Watergraafsmeer (zo) (wns)  Hollandia (zo)  2 – 2
 30 jan 14  VVA/Spartaan (zo)  Ajax AFC (za)  1 – 3
 31 jan 15  Buitenveldert sc. (za)  Kampong (zo)  5 – 1
 31 jan 16  Spakenburg 2 (za)  SDO (zo)  1 – 10

4e RONDE – GROEP 1

 20 dec 01  Spirit 30 (SC) (zo)  SDO (zo)  0 – 5
 20 dec 02  Swift (za)  Purmersteijn (zo)  4 – 1
 23 dec 03  DOSC (za)  AFC 34 (zo)  1 – 4
 19 dec 04  RODA ‘23 Rksv (zo)  Zaanlandia (zo)  1 – 4
 ==== 05  Roda ‘46 (za)  Vrij  ====
 ==== 06  Fortuna Wormerveer sv (zo)  Vrij  ====
 ==== 07  Buitenveldert sc. (za)  Vrij  ====
 ==== 08  Hollandia (zo)  Vrij  ====
 ==== 09  Ajax AFC 2 (za)  Vrij  ====
 ==== 10  Ajax AFC (za)  Vrij  ====
 ==== 11  Argon (za)  Vrij  ====
 ==== 12  Volendam (rkav) (za)  Vrij  ====
 ==== 13  Velsen Rkvv (zo)  Vrij  ====
 ==== 14  Eemdijk (za)  Vrij  ====
 ==== 15  ZSGOWMS (zo)  Vrij  ====
 ==== 16  JOS Watergraafsmeer (zo)  Vrij  ====
 ==== 17  Altius (za)  Vrij  ====
 ==== 18  Breukelen FC (za)  Vrij  ====
 ==== 19  Purmersteijn (za)  Vrij  ====
 ==== 20  EDO hfc (zo)  Vrij  ====
 ==== 21  Spakenburg 2 (za)  Vrij  ====
 ==== 22  VVA/Spartaan (zo)  Vrij  ====
 ==== 23  Zwaluwen 30 HCSV (za)  Vrij  ====
 ==== 24  Benschop (za)  Vrij  ====
 ==== 25  Swift 2 (za)  Vrij  ====
 ==== 26  Zuidvogels (za)  Vrij  ====
 ==== 27  Geinoord Nieuwegein (za)  Vrij  ====
 ==== 28  Kampong (zo)  Vrij  ====
 ==== 29  WV-HEDW (za)  Vrij  ====
 ==== 30  Swift (zo)  Vrij  ====
 ==== 31  FC Uitgeest (zo)  Vrij  ====
 ==== 32  LSVV (zo)  Vrij  ====

3e RONDE – GROEP 1

 15 nov 01  Roda ‘46 (za)  Atletico Club Amsterdam (zo)  10 – 1
 11 nov 02  Fortuna Wormerveer sv (zo)  Candia ’66 (za)  5 – 1
 12 nov 03  Spirit 30 (SC) (zo)  Dynamo (zo)  4 – 0
 11 nov 04  Buitenveldert sc. (za)  MSV ’19 (zo)  9 – 4
 14 nov 05  Hollandia (zo)  KDO sv (zo)  5 – 3
 11 nov 06  HSV Sport 1889 (zo)  Ajax AFC 2 (za)  0 – 2
 11 nov 07  Ajax AFC (za)  Grasshoppers (zo)  3 – 0
 11 nov 08  Argon (za)  Zeevogels (zo)  3 – 0
 11 nov 09  Zaanlandia (zo)  Nieuwland ASC (za)  3 – 1
 14 nov 10  Volendam (rkav) (za) (wns)  Monnickendam (za)  0 – 0
 12 nov 11x  RODA ‘23 Rksv (zo)  SDZ (zo)  2 – 1
 11 nov 12  Brederodes (za)  Velsen Rkvv (zo)  2 – 4
 11 nov 13  Eemdijk (za)  DWS afc (zo)  4 – 2
 12 nov 14  AS’80 (zo)  Purmersteijn (zo)  0 – 5
 14 nov 15  ZSGOWMS (zo)  Blokkers de (zo)  3 – 0
 11 nov 16  Buiksloot dvc (za)  JOS Watergraafsmeer (zo)  1 – 5
 11 nov 17  Swift (za)  CSW (za)  5 – 3
 11 nov 18  FC Weesp (zo)  Altius (za)  2 – 4
 14 nov 19  SDO (zo)  Jonathan (za)  1 – 0
 11 nov 20  Ouderkerk sv. (zo)  Breukelen FC (za)  4 – 7
 15 nov 21  Purmersteijn (za)  Meer De sv. (zo)  3 – 1
 16 nov 22  AFC 34 (zo)  Winkel (zo)  3 – 0
 23 nov 23  Vrone (zo)  EDO hfc (zo)  0 – 1
 14 nov 24  Overbos sv. (za)  Spakenburg 2 (za)  0 – 3
 16 nov 25  VVA/Spartaan (zo)  Vriendenschaar (zo)  2 – 1
 11 nov 26  Laren 99 sv (za)  Zwaluwen 30 HCSV (za)  1 – 3
 11 nov 27  Jong Holland (za)  Benschop (za)  0 – 2
 14 nov 28  AH’78 (za)  Swift 2 (za)  0 – 1
 11 nov 29  Zuidvogels (za)  Always Forward (zo)  2 – 0
 14 nov 30  Geinoord Nieuwegein (za)  Woudenberg (za)  2 – 0
 11 nov 31  Kampong (zo)  NiTA (za)  4 – 0
 11 nov 32  WV-HEDW (za)  Sporting ’70 (zo)  4 – 0
 15 nov 33  Swift (zo)  ZSGOWMS (za)  6 – 2
 11 nov 34  Scherpenzeel (za)  FC Uitgeest (zo)  0 – 3
 12 nov 35  LSVV (zo)  Roda ‘46 (zo)  2 – 1
 ==== 36  DOSC (za)  Vrij  ====

2e RONDE – GROEP 1

 26 okt 01  Always Forward (zo)  Kennemers (de) (zo)  8 – 1
 25 okt 02  Dynamo (zo)  PSZ (za)  4 – 2
 25 okt 03  Blokkers de (zo)  Limmen (zo)  5 – 4
 26 okt 04  Kolping Boys (zo)  Grasshoppers (zo)  1 – 3
 25 okt 05  Jong Holland (za)  Alkmaarsche Boys (zo)  2 – 1
 25 okt 06  Monnickendam (za)  Kleine Sluis (zo)  4 – 3
 25 okt 07  Hellas Sport (za)  LSVV (zo)  0 – 6
 26 okt 08  Vrone (zo) (wns)  DEM (RKVV) (zo)  2 – 2
 26 okt 09  Strandvogels (zo)  Hollandia (zo)  1 – 9
 26 okt 10  Hollandia T (zo)  FC Uitgeest (zo)  0 – 5
 25 okt 11  Purmersteijn (za) (wns)  SEW (zo)  2 – 2
 25 okt 12  HSV Sport 1889 (zo)  Velsenoord FC (za)  5 – 0
 24 okt 13  Volendam (rkav) 2 (za)  AFC 34 (zo)  2 – 5
 18 okt 14  Volendam (rkav) (za)  ZAP (zo)  5 – 2
 24 okt 15  Volendam (rkav) (zo)  Zwaluwen 30 HCSV (za)  1 – 2
 25 okt 16  Winkel (zo)  Reiger Boys (za)  4 – 1
 26 okt 17  Zouaven (de) (zo)  Purmersteijn (zo) (wns)  1 – 1
 26 okt 18  Zaanlandia (zo)  DWOW (zo)  4 – 0
 26 okt 19  Meervogels 31 (zo)  Zeevogels (zo)  2 – 4
 26 okt 20  Fortuna Wormerveer sv (zo)  Koedijk (zo)  3 – 2
 26 okt 21  V.V. Bergen (zo)  Spirit 30 (SC) (zo)  1 – 2
 17 okt 22  Argon (za)  Zandvoort s.v. (za)  7 – 3
 31 okt 23  AFC (za)  Swift (za) (wns)  0 – 0
 25 okt 24  Buitenveldert sc. (za)  Bloemendaal (zo)  4 – 3
 25 okt 25  Ajax AFC (za)  DSOV (zo)  3 – 0
 25 okt 26  Ajax AFC 2 (za)  Legmeervogels 2 (zo)  3 – 2
 25 okt 27  JOS Watergraafsmeer (zo)  Wartburgia asv (za)  5 – 0
 26 okt 28  Alliance ’22 sv. (zo)  AS’80 (zo) (wns)  3 – 3
 26 okt 29  KDO sv (zo)  Pancratius Rksv (zo)  4 – 1
 25 okt 30  Kadoelen sv. (za)  ZSGOWMS (zo)  1 – 2
 25 okt 31  Sporting Martinus (zo)  Buiksloot dvc (za)  1 – 2
 25 okt 32  Meer De sv. (zo)  IJmuiden vv. (za)  4 – 1
 25 okt 33  RODA ‘23 Rksv (zo)  Arsenal ASV (za)  2 – 1
 25 okt 34  SCW (za)  EDO hfc (zo)  3 – 5
 26 okt 35  Spaarnwoude sv. (zo)  Swift (zo)  1 – 2
 24 okt 36  Overbos sv. (za) (wns)  Stormvogels ijvv (za)  3 – 3
 24 okt 37  Pancratius Rksv (za)  WV-HEDW (za)  0 – 6
 25 okt 38  Velsen Rkvv (zo) (wns)  Koninklijke HFC 2 (zo)  1 – 1
 24 okt 39  ZSGOWMS (za)  Sporting Martinus (za)  10 – 1
 25 okt 40  AMVJ (za)  SDZ (zo)  1 – 3
 26 okt 41  Waterwijk asc (za)  VVA/Spartaan (zo)  1 – 2
 24 okt 42  Buitenboys sc. (za)  Swift 2 (za)  3 – 4
 25 okt 43  VEW (za)  DWS afc (zo)  0 – 4
 26 okt 44  Ouderkerk sv. (zo) (wns)  Diemen sv. (zo)  3 – 3
 25 okt 45  FC Weesp (zo) (wns)  FC Aalsmeer (za)  1 – 1
 25 okt 46
 Atletico Club Amsterdam (zo)
 Amstelveen/Heemraad (za)  3 – 1
 24 okt 47  AH’78 (za)  Westzaan (zo)  7 – 2
 24 okt 48  Jonathan (za) (wns)  Bilt De FC (za)  2 – 2
 24 okt 49  Geinoord Nieuwegein (za)  Huizen (za)  1 – 0
 25 okt 50  Soest SO (zo)  CSW (za)  2 – 4
 26 okt 51  Sporting ’70 (zo)  Hooglanderveen (zo)  2 – 0
 24 okt 52  Montfoort (za)  Scherpenzeel (za) (wns)  2 – 2
 24 okt 53  DHSC (za)  Breukelen FC (za)  6 – 7
 24 okt 54  Spakenburg 2 (za)  Cobu Boys (za)  2 – 0
 24 okt 55  FC Hilversum (za)  NiTA (za)  2 – 4
 25 okt 56  Benschop (za)  APWC (zo)  3 – 0
 24 okt 57  Merino’s de (za)  DOSC (za)  0 – 1
 26 okt 58  Kampong (zo)  VVZA (zo)  3 – 2
 25 okt 59  Hoogland (zo)  Zuidvogels (za) (wns)  0 – 0
 24 okt 60  Candia ’66 (za)  Saestum (zo)  3 – 1
 26 okt 61  MSV ’19 (zo)  VV De Dreef (zo)  1 – 0
 24 okt 62  Altius (za)  DVSU (za)  2 – 1
 24 okt 63  Eemdijk (za)  Victoria (za)  4 – 0
 24 okt 64  Brederodes (za)  IJFC (za)  1 – 0
 25 okt 65  SDO (zo)  DESTO (za)  4 – 1
 24 okt 66  Valleivogels (za)  Woudenberg (za)  1 – 2
 25 okt 67  AFC Quick 1890 (zo)  Laren 99 sv (za)  1 – 2
 24 okt 68  Veenendaal (za)  Vriendenschaar (zo)  0 – 5
 24 okt 69  Roda ‘46 (za)  Vecht de (za)  5 – 0
 26 okt 70  Roda ‘46 (zo)  TOV (za)  3 – 0
 24 okt 71  Nieuwland ASC (za) (wns)  SVL (za)  1 – 1

Beker reserve (zat en zon) west 1 – 2017-2018

FINALE – GROEP 1 (zaterdag en zondag)

01

HALVE-FINALES – GROEP 1 (zaterdag en zondag)

01
02

KWART-FINALES – GROEP 1 (zaterdag en zondag)

01
02
03
04

5e RONDE – GROEP 1 (zaterdag en zondag)

 24 feb 01  GVVV 2 (zat)  Victoria 2 (zat)  24 feb
 28 feb 02  WV-HEDW 2 (zat)  DEM (RKVV) 2 (zon)  28 feb
 28 feb 03  FC Uitgeest 2 (zon)  ODIN 59 5 (zat)  28 feb
 28 feb 04  ODIN 59 2 (zat)  AGB 2 (zon)  28 feb
 01 mrt 05  SV Spartanen 2 (zon)  KFC 2 (zon)  01 mrt
 01 mrt 06  JOS Watergraafsmeer 2 (zon)  Kampong 3 (zat)  01 mrt
 03 mrt 07  CSW 2 (zat)  ADO ’20 2 (zon)  03 mrt
08

4e RONDE – GROEP 1 (zaterdag en zondag)

 07 feb 01  KFC 2 (zon)  ODIN 59 3 (zat)  6 – 1
 08 feb 02  JOS Watergraafsmeer 2 (zon)  SDO 2 (zon)  4 – 3
 20 feb 03  Saestum 2 (zon)  Woudenberg 2 (zat)  20 feb
 06 feb 04  Victoria 2 (zat)  IJsselmeervogels 2 (zat)  6 – 2
 07 feb 05  Geinoord Nieuwegein 2 (zat)  Kampong 3 (zat) (wns)  4 – 4
 07 feb 06  CSW 2 (zat)  MSV ’19 2 (zon)  3 – 1
 ==== 07  ODIN 59 2 (zat)  Vrij  ====
 ==== 08  WV-HEDW 2 (zat)  Vrij  ====
 ==== 09  GVVV 2 (zat)  Vrij  ====
 ==== 10  Merino’s de 2 (zat)  Vrij  ====
 ==== 11  ODIN 59 5 (zat)  Vrij  ====
 ==== 12  ADO ’20 2 (zon)  Vrij  ====
 ==== 13  SV Spartanen 2 (zon)  Vrij  ====
 ==== 14  FC Uitgeest 2 (zon)  Vrij  ====
 ==== 15  DEM (RKVV) 2 (zon)  Vrij  ====
 ==== 16  AGB 2 (zon)  Vrij  ====

3e RONDE – GROEP 1 (zaterdag)

  19 dec 01  Arsenal ASV 2  ODIN 59 2  1 – 2
  19 dec 02  VVA Achterberg 2  IJsselmeervogels 2  Tno
  19 dec 03  ODIN 59 3  Ajax AFC 3  4 – 1
  19 dec 04  IJsselmeervogels 3  WV-HEDW 2  0 – 2
  19 dec 05  Victoria 2 (wns)  AFC 2  2 – 2
  20 dec 06  ODIN 59 4  CSW 2  3 – 6
  21 dec 07  GVVV 2  Odysseus ’91 3  6 – 0
  19 dec 08  IJFC 5  Geinoord Nieuwegein 2  0 – 4
  20 jan 09  Woudenberg 4  Merino’s de 2  1 – 2
  27 jan 10  Wartburgia asv 2  ODIN 59 5 (wns)  2 – 2
  20 jan 11  Woudenberg 2  Meer De sv. 2  3 – 1

2e RONDE – GROEP 1 (zaterdag)

 11 nov 01  Argon 2  Geinoord Nieuwegein 2  1 – 2
 11 nov 02  CSW 2  JSV Nieuwegein 2  4 – 1
 11 nov 03  DHSC 2  GVVV 2  4 – 5
 11 nov 04  ZOB 2  WV-HEDW 2  1 – 3
 11 nov 05  Buitenveldert sc. 2 (zat)  ODIN 59 2 (wns)  4 – 4
 11 nov 06  Ajax AFC 3  Geinoord Nieuwegein 3  7 – 0
 11 nov 07  Woudenberg 2  Brederodes 2  4 – 1
 11 nov 08  Merino’s de 2 (wns)  OSM ’75 2  3 – 3
 11 nov 09  IJFC 5 (wns)  Swift 3  2 – 2
 11 nov 10  AFC 2 (wns)  Roda ’46 2  3 – 3
 11 nov 11  VVC fc 2  IJsselmeervogels 2  3 – 6
 21 okt 12  Buitenboys sc. 2  Arsenal ASV 2 (zat)  0 – 6
 21 okt 13  Breukelen FC 3  Victoria 2  1 – 3
 21 okt 14  CDW 2  VVA Achterberg 2  9 – 10
 26 okt 15  ODIN 59 5  Amstelveen/Heemraad 4  5 – 3
 21 okt 16  Stormvogels ijvv 2  ODIN 59 4  1 – 4
 21 okt 17  Hellas Sport 2  Wartburgia asv 2  1 – 2
 21 okt 18  IJsselmeervogels 3  Vecht de 2  5 – 1
 21 okt 19  Odysseus ’91 3  AFC 8  3 – 1
 21 okt 20  SDO 3 (zat)  Woudenberg 4  2 – 5
 21 okt 21  ODIN 59 3  Kadoelen sv. 2  5 – 2
 ==== 22  Meer De sv. 2  Vrij  ====

============================================================================

3e RONDE – GROEP 2 (zondag)

 14 dec 01  ADO ’20 2  DSS 2  3 – 2
 14 dec 02  SV Spartanen 2  Vrone 2  4 – 1
 14 dec 03  KFC 2  Meervogels 31 2  5 – 4
 14 dec 04  FC Uitgeest 2  (wns)  Hugo Boys 2  0 – 0
 23 jan 05  JOS Watergraafsmeer 2  Fortuna Wormerveer sv 2  2 – 1
 14 dec 06  DEM (RKVV) 2  HBC 2  3 – 1
 21 dec 07  SDO 2  Buitenveldert sc. 2  5 – 2
 21 dec 08  Saestum 2  Soest SO 2  4 – 2
 21 dec 09  AFC Quick 1890 3  Kampong 3  3 – 6
 17 dec 10  MSV ’19 2  Houten 3  2 – 0
 01 feb 11  Assendelft 2  AGB 2  2 – 3

2e RONDE – GROEP 2 (zondag)

 12 nov 01  Westfriezen 2  ADO ’20 2  0 – 3
 26 okt 02  SDO 2  Meern De 2  5 – 2
 12 nov 03  Kennemers (de) 2  JOS Watergraafsmeer 2 ??  1 – 0
 12 nov 04  Abcoude fc 2  Soest SO 2  0 – 2
 12 nov 05  Purmersteijn 2  SV Spartanen 2 (wns)  2 – 2
 12 nov 06  FC Uitgeest 2  VVW 2  6 – 4
 12 nov 07  Velsen Rkvv 2  Fortuna Wormerveer sv 2  2 – 4
 12 nov 08  KFC 2  RODA ’23 Rksv 2  3 – 2
 19 okt 09  HSV 2  DEM (RKVV) 2  1 – 6
 22 okt 10  DSS 2  Vitesse 22 3  3 – 2
 22 okt 11  HBC 2  Schoten vv. 2  4 – 1
 28 jan 12x  AGB 2  Buitenveldert sc. 3  6 – 0
 22 okt 13  Houten 3  Bilt De FC 2  4 – 1
 22 okt 14  MSV ’19 2  Vriendenschaar 2  3 – 0
 26 okt 15  SDO 3  Saestum 2 (wns)  2 – 2
 22 okt 16  AFC Quick 1890 3 (wns)  Zeist 2  4 – 4
 22 okt 17  Hillegom sv 4  Kampong 3  0 – 6
 22 okt 18  Buitenveldert sc. 2  Hoogland 3  3 – 1
 24 okt 19x  Assendelft 2  Arsenal ASV 2 (zon)  2 – 0
 22 okt 20  RKEDO 2  Vrone 2  1 – 2
 22 okt 21  Koedijk 4  Meervogels 31 2  3 – 6
 22 okt 22  Hugo Boys 2  Volendam (rkav) 2  2 – 1

Beker reserve zaterdag west 1 – 2017-2018

4e RONDE – GROEP 1 t/m 3

 24 feb 01  ZCFC 7  TABA afc 5  24 feb
 24 feb 02  Meern De 7  Argon 8  24 feb
 24 feb 03  Austerlitz 2  Bilt De FC 9  24 feb
 24 feb 04  Vianen 2  VVU Ardahanspor 2  24 feb
 24 feb 05  VSV 2  UNO vv 2  24 feb
 24 feb 06  Zeeburgia avv 3  Waterwijk asc 2  24 feb
 24 feb 07  TOB Rksv 2  DVVA csv. 10  24 feb
 24 feb 08  BZC’13 2  NVC 2  24 feb
 24 feb 09  WV-HEDW 17  Zeeburgia avv 2  24 feb
 24 feb 10  Eemdijk 6  Eemnes 4  24 feb
 24 feb 11  JSV Nieuwegein 8  Houten 2  24 feb
 24 feb 12  Valleivogels 5  Veenendaal 4  24 feb
 24 feb 13  Ouderkerk sv. 3  WV-HEDW 19  24 feb
 21 feb 14  Zuidvogels HSV De 4  Altius 5  21 feb
 24 feb 15  Hercules 7  Domstad Majella 5  24 feb
 24 feb 16  Argon 7  Maarssen 2  24 feb
 24 feb 17  DOVO 5  Valleivogels 7  24 feb
 24 feb 18  Focus ’07 5  Vianen 3  24 feb
 24 feb 19  Meern De 9  Rivierwijkers 8  24 feb
 24 feb 20  Meteoor De sv. 3  WV-HEDW 15  24 feb
 24 feb 21  Valleivogels 9  SVP 5  24 feb
 24 feb 22  SRC 2  Zwaluwen 30 HCSV 4  24 feb
 24 feb 23  Spakenburg 4  VVZA 4  24 feb
 24 feb 24  Foresters (de) 2  ODIN 59 6  24 feb
 24 feb 25  Zeeburgia avv 10  Legmeervogels 5  24 feb
 24 feb 26  DHSC 4  Bilt De FC 7  24 feb

3e RONDE – GROEP 1

 27 jan 01  ODIN 59 6  Dindua 2  8 – 0
 27 jan 02  VSV 2  DVVA csv. 9  4 – 2
 27 jan 03  Ouderkerk sv. 3  DEVO’58 3  4 – 0
 27 jan 04  Legmeervogels 5 (wns)  AFC 9  2 – 2
 27 jan 05  Argon 7  Spakenburg 5  5 – 1
 27 jan 06  DHSC 4  SVL 3  3 – 0
 27 jan 07  Houten 2  JSV Nieuwegein 4  3 – 2
 ==== 08  Argon 8  Vrij  ====
 ==== 09  VVU Ardahanspor 2  Vrij  ====
 ==== 10  Waterwijk asc 2  Vrij  ====
 ==== 11  TOB Rksv 2  Vrij  ====
 ==== 12  DVVA csv. 10  Vrij  ====
 ==== 13  BZC’13 2  Vrij  ====
 ==== 14  Zeeburgia avv 2  Vrij  ====
 ==== 15  Valleivogels 5  Vrij  ====
 ==== 16  Zuidvogels HSV De 4  Vrij  ====
 ==== 17  Maarssen 2  Vrij  ====
 ==== 18  DOVO 5  Vrij  ====
 ==== 19  WV-HEDW 15  Vrij  ====
 ==== 20  Spakenburg 4  Vrij  ====
 ==== 21  Maarssen 2  Vrij  ====
 ==== 22  Zeeburgia avv 3  Vrij  ====

2e RONDE – GROEP 1

 27 jan 01  Argon 8 (wns)  DESTO 2  2 – 2
 16 dec 02  DVVA csv. 9  Ouderkerk sv. 4  3 – 2
 27 jan 03  Valleivogels 5  SVP 2  5 – 4
 16 dec 04  Delta Sports ’95 FC 4  Houten 2  1 – 4
 16 dec 05  AFC 34 2  VSV 2 (wns)  2 – 2
 27 jan 06  ZOB 4  TOB Rksv 2  1 – 3
 16 dec 07  Dindua 2  Zwaluwen 30 HCSV 2  3 – 1
 16 dec 08  DHSC 4  Meern De 4  3 – 1
 27 jan 09  WV-HEDW 15  Overamstel sc. 3  5 – 4
 27 jan 10  BZC’13 2  Olympia ’25 3  6 – 2
 27 jan 11  Maarssen 2 (wns)  DHSC 6  3 – 3
 27 jan 12  TOS-Actief 3  Zeeburgia avv 2  2 – 6
 16 dec 13  JOS Watergraafsmeer 5  Ouderkerk sv. 3  2 – 9
 27 jan 14  DEVO’58 2  Waterwijk asc 2  2 – 5
 20 jan 15  DOVO 5  Valleivogels 4  7 – 1
 16 dec 16  SCW 4  Argon 7  2 – 3
 27 jan 17  TABA afc 3  DVVA csv. 10  2 – 3
 16 dec 18  Spakenburg 5 (wns)  DOSC 2  1 – 1
 27 jan 19  Laren 99 sv 2  Zuidvogels HSV De 4  2 – 6
 16 dec 20  SVL 3  Vriendenschaar 2  3 – 0
 16 dec 21  BFC 2  DEVO’58 3 (wns)  3 – 3
 16 dec 22  JSV Nieuwegein 4  Meern De 5  3 – 2
 16 dec 23  Legmeervogels 5  SCW 3  8 – 4
 24 jan 24  DVSU 3  VVU Ardahanspor 2  0 – 2
 16 dec 25  AFC 9  Arsenal ASV 4  8 – 1
 27 jan 26  Eemdijk 3  Spakenburg 4 (wns)  1 – 1
 ==== 27  ODIN 59 6  Vrij  ====
 ==== 28  Zeeburgia avv 3  Vrij  ====

============================================================================

3e RONDE – GROEP 2

 27 jan 01  Jong Holland 4  Zwaluwen 30 HCSV 4 (wns)  4 – 4
 27 jan 02  VVC fc 6  Foresters (de) 2  1 – 4
 27 jan 03  Meteoor De sv. 3  Alcmaria Victrix 3  4 – 0
 27 jan 04  AFC 12  NVC 2  2 – 3
 27 jan 05  VVZA 2  Veenendaal 4  2 – 3
 27 jan 06  Bilt De FC 7 (wns)  Odin 4  2 – 2
 27 jan 07  Odin 3  Vianen 2 (wns)  1 – 1
 ==== 08  TABA afc 5  Vrij  ====
 ==== 09  Meern De 7  Vrij  ====
 ==== 10  WV-HEDW 17  Vrij  ====
 ==== 11  JSV Nieuwegein 8  Vrij  ====
 ==== 12  WV-HEDW 19  Vrij  ====
 ==== 13  Valleivogels 7  Vrij  ====
 ==== 14  Focus ’07 5  Vrij  ====
 ==== 15  SVP 5  Vrij  ====
 ==== 16  VVZA 4  Vrij  ====

2e RONDE – GROEP 2

 16 dec 01  Bunnik ’73 3  Focus ’07 5  2 – 3
 16 dec 02  NVC 2  Argon 10  4 – 2
 16 dec 03  IJFC 7  Vianen 2 (wns)  1 – 1
 16 dec 04  Alcmaria Victrix 3  Zwaluwen 30 HCSV 3  4 – 2
 16 dec 05  Domstad Majella 4  Odin 3  1 – 4
 16 dec 06  Hillegom sv 6  VVC fc 6  3 – 5
 27 jan 07  SVP 5  VRC 4  4 – 2
 16 dec 08  Veenendaal 4  SVP 4  4 – 2
 16 dec 09  Pancratius Rksv 2  AFC 12  1 – 5
 16 dec 10  Zwaluwen 30 HCSV 4  Reiger Boys 4  5 – 4
 27 jan 11  DWSM 2  Meern De 7  1 – 4
 16 dec 12  Foresters (de) 2  DEM (RKVV) 4  3 – 2
 16 dec 13  Vreeswijk 4  Bilt De FC 7  1 – 6
 27 jan 14  TABA afc 5  FC Amsterdam 3  3 – 1
 27 jan 15  WV-HEDW 17  TABA afc 6  6 – 1
 16 dec 16  VVZA 2  Eemdijk 5  5 – 2
 27 jan 17  JSV Nieuwegein 8  VIOD 2  5 – 4
 27 jan 18  TOS-Actief 5  WV-HEDW 19  2 – 4
 16 dec 19  Hercules Zaandam sc 2  Jong Holland 4  1 – 6
 27 jan 20  Valleivogels 7  GVVV 5  3 – 1
 27 jan 21  VVZA 4 (wns)  Woudenberg 6  4 – 4
 16 dec 22  Odin 4  Domstad Majella 3  4 – 2
 16 dec 23  VVA/Spartaan 6  Meteoor De sv. 3  2 – 5

============================================================================

3e RONDE – GROEP 3

 27 jan 01  ZCFC 7 (wns)  HCSC 4  3 – 3
 27 jan 02  Ilpendam 3  SRC 2 (wns)  3 – 3
 27 jan 03  Zaanlandia 2  UNO vv 2  2 – 5
 27 jan 04  Waterwijk asc 5  Altius 5 (wns)  4 – 4
 27 jan 05  Eemdijk 6  VVZ ’49 6  8 – 0
 27 jan 06  VRC 6  Valleivogels 9 (wns)  1 – 1
 27 jan 07  Delta Sports ’95 FC 9  Hercules 7  5 – 6
 27 jan 08  Bilt De FC 9  Meern De 8  2 – 1
 27 jan 09  Rivierwijkers 7  Meern De 9  0 – 1
 27 jan 10  Vianen 3  DHSC 10  4 – 1
 ==== 11  Austerlitz 2  Vrij  ====
 ==== 12  Eemnes 4  Vrij  ====
 ==== 13  Domstad Majella 5  Vrij  ====
 ==== 14  Rivierwijkers 8  Vrij  ====
 ==== 15  Zeeburgia avv 10  Vrij  ====

2e RONDE – GROEP 3

 27 jan 01  Zeeburgia avv 10  Arsenal ASV 8  1 – 0
 16 dec 02  ZCFC 7  Zaandijk 2  3 – 2
 20 jan 03  Rivierwijkers 8  SVMM 3  4 – 2
 16 dec 04  Meern De 9 (wns)  OSM ’75 7  2 – 2
 16 dec 05  DHSC 10  Meern De 10  4 – 2
 16 dec 06  Loosdrecht 6  Rivierwijkers 7  1 – 3
 16 dec 07  Forza Almere 2  Waterwijk asc 5 (wns)  1 – 1
 27 jan 08  Eemnes 4  Zuidvogels HSV De 7  5 – 2
 16 dec 09  Roda ’46 8  Valleivogels 9  3 – 4
 16 dec 10  Ilpendam 3  Sporting Andijk 2  3 – 2
 16 dec 11  Focus ’07 6  Delta Sports ’95 FC 9  1 – 2
 16 dec 12  Meern De 8 (wns)  OSM ’75 6  5 – 5
 16 dec 13  Zaanlandia 2  Medemblik FC 4  6 – 2
 27 jan 14  Austerlitz 2  Patria 2  4 – 1
 16 dec 15  Bilt De FC 9 (wns)  Hercules 6  1 – 1
 16 dec 16  Geinoord Nieuwegein 6  Vianen 3  0 – 5
 16 dec 17  VVZ ’49 6  Roda ’46 9  1 – 0
 16 dec 18  Cobu Boys 6  Eemdijk 6  1 – 2
 16 dec 19  Hercules 7  Bilt De FC 8  3 – 2
 16 dec 20  Altius 5 (wns)  CSW 5  2 – 2
21
 16 dec 22  SRC 2  Terrasvogels 2  8 – 3
 16 dec 23  Merino’s de 6  VRC 6  2 – 7
 27 jan 24  Domstad Majella 5 (wns)  Rivierwijkers 6  1 – 1
 16 dec 25  UNO vv 2  DEVO’58 5  6 – 1

Beker reserve zondag west 1 – 2017-2018

4e RONDE – GROEP 1

 25 feb 01x  HSV Sport 1889 2  SV Spartanen 4  25 feb
 25 feb 02x  FC Uitgeest 4  Zeevogels 2  25 feb
 25 feb 03x  Koedijk 5  FC Uitgeest 5  25 feb
 25 feb 04x  Oosthuizen 2 ??  Victoria O 2  25 feb
 25 feb 05x  Velsen Rkvv 6  Westzaan 2  25 feb
 25 feb 06x  Hercules Zaandam sc 2  Purmersteijn 3  25 feb
 25 feb 07x  Overbos sv. 4  Velsen Rkvv 8  25 feb
 25 feb 08x  FIT avv 3  RKDES 4  25 feb
 25 feb 09x  Nederhorst vv 2  WV-HEDW 4  25 feb
 25 feb 10x  Amsvorde 4  BVV ’31 2  25 feb
 25 feb 11x  DWSV 3  Aurora 2  25 feb
 25 feb 12x  Aurora 3  Voorwaarts 2  25 feb
 25 feb 13x  Houten 4  VVIJ 4  25 feb
 25 feb 14x  Sporting Martinus 3  Badhoevedorp sc. 2  25 feb
15

3e RONDE – GROEP 1

 28 jan 01x  VVW 4  SV Spartanen 4  2 – 5
 28 jan 02x  Zeevogels 2  Alkmaarsche Boys 3  3 – 1
 28 jan 03x  FC Uitgeest 4  WSV 1930 4  6 – 2
 28 jan 04x  Geinburgia sv. 3  Purmersteijn 3  2 – 3
 28 jan 05x  Terrasvogels 3  Velsen Rkvv 8  2 – 4
 28 jan 06x  Overbos sv. 4  Legmeervogels 3  4 – 0
 28 jan 07x  RKDES 4  Portugal Amsterdam FC 2  3 – 2
 28 jan 08x  Nederhorst vv 2  Sporting Martinus 4  5 – 2
 28 jan 09x  AS’80 3  VVIJ 4  1 – 5
 28 jan 10x  Kampong 8  Voorwaarts 2  1 – 2
11x  FIT avv 3
12x  Velsen Rkvv 6
13x  Victoria O 2
14  Winnaar 10
15x  Houten 4
16x  BVV ’31 2
17  Sporting Martinus 3
18  Winnaar 18
19x  Aurora 2
20x  WV-HEDW 4
21x  Westzaan 2
22x   Aurora 3
23x  DWSV 3
24x  Koedijk 5
25x  Hercules Zaandam sc 2
26  Amsvorde 4
27x  HSV Sport 1889 2
28x  FC Uitgeest 5
29x  Oosthuizen 2 ??
30x  Amsvorde 4

2e RONDE – GROEP 1

 17 dec 01x  Kampong 8  Rivierwijkers 2  Bno
 17 dec 02x  NVC 3  Nederhorst vv 2  4 – 7
 28 jan 03  FIT avv 3  WV-HEDW 7  6 – 2
 28 jan 04  Terrasvogels 2  Velsen Rkvv 6  2 – 4
 28 jan 05  Nieuwe Niedorp 2  Victoria O 2  2 – 3
 17 dec 06x  Portugal Amsterdam FC 2  OSC 3  2 – 1
 17 dec 07x  Legmeervogels 3  RODA ’23 Rksv 4  9 – 0
 17 dec 08x  Kampong 5  Voorwaarts 2  1 – 3
 17 dec 09x  Geinburgia sv. 3  SDOB 2  3 – 1
 28 jan 10x  Badhoevedorp sc. 2  Pancratius Rksv 8 (uit beker)  Gst
 17 dec 11  Houten 4  JSV Nieuwegein 4  4 – 0
 17 dec 12x  Zeevogels 2  Vitesse 22 6  4 – 1
 28 jan 13  BVV ’31 2  Forza Almere 2  2 – 1
 17 dec 14x  Ilpendam 2  Purmersteijn 3  1 – 2
 17 dec 15x  SCH ’44 3  VVIJ 4  2 – 3
 28 jan 16  Sporting Martinus 3  FIT avv 5  3 – 1
 17 dec 17x  Velsen Rkvv 8  DSS 3  4 – 0
18
 17 dec 19x  Overbos sv. 4  United sv/DAVO 2  5 – 3
 17 dec 20x  Succes 2  VVW 4  3 – 7
 17 dec 21x  Buitenveldert sc. 6  Sporting Martinus 4  4 – 5
 17 dec 22x  FC Aalsmeer 3  RKDES 4  1 – 5
 28 jan 23  Aurora 2  Kampong 11  2 – 0
 28 jan 24  WV-HEDW 4  Real Sranang sv. 2  5 – 0
 28 jan 25  Hercules Zaandam sc 4  Westzaan 2  0 – 1
 28 jan 26  Aurora 3 (wns)  Schalkwijk 2  1 – 1
 21 jan 27  DWSV 3  Voorwaarts 3  3 – 0
 17 dec 28x  FC Uitgeest 4  Kennemers (de) 4  3 – 2
 28 jan 29  KSV 3  Koedijk 5  Tno
 17 dec 30x  SV Spartanen 4  Zouaven (de) 5  2 – 1
 17 dec 31x  Alkmaarsche Boys 3  V.V. Bergen 2  6 – 3
 28 jan 32  IVV 3  Hercules Zaandam sc 2  1 – 5
 28 jan 33  Amsvorde 4  Roda ’46 5  4 – 3
 17 dec 34x  Onze Gezellen 2  Terrasvogels 3 (wns)  3 – 3
 17 dec 35x  AS’80 3  Waterwijk asc 3  2 – 0
 28 jan 36  HSV Sport 1889 2  Zouaven (de) 7  4 – 1
 28 jan 37  FC Uitgeest 5  AGB 4  5 – 3
 ==== 38x  WSV 1930 4  Vrij  ====

============================================================================

4e RONDE – GROEP 2

 25 feb 01  Alkmaarsche Boys 6  JVC 3  25 feb
 25 feb 02  Always Forward 5  Flevo 2  25 feb
 25 feb 03  Valken de 4  Vesdo 2  25 feb
 25 feb 04  SV Spartanen 7  Spirit 30 (SC) 5  25 feb
 25 feb 05  SRC 3  SVW 27 6  25 feb
 25 feb 06  Castricum FC 2  Koedijk 12  25 feb
 25 feb 07  Wijk aan Zee 3  Hoofddorp s.v. 11  25 feb
 25 feb 08  Purmersteijn 5  Zilvermeeuwen 4  25 feb
 25 feb 09  Hoofddorp s.v. 12  Zandvoort s.v. 2  25 feb
 25 feb 10  Hoofddorp s.v. 13  WV-HEDW 8  25 feb
 25 feb 11  FC Amsterdamse Bos 2  WV-HEDW 10  25 feb
 25 feb 12  BVV ’31 4  Pancratius Rksv 9  25 feb
 25 feb 13  AS’80 6  Olympia ’25 3  25 feb
 25 feb 14  APWC 3  Oranje – Wit 2  25 feb
 25 feb 15  Odijk 3  VSC 6  25 feb
 25 feb 16  Nieuw Utrecht SV 4  Sterrenwijk 7  25 feb
17
18
19
20
21
22
23
24
25

3e RONDE – GROEP 2

 28 jan 01x  JVC 6  SRC 3  0 – 3
 28 jan 02x  Alkmaarsche Boys 5  JVC 3  2 – 3
 28 jan 03x  Always Forward 5  Strandvogels 2  3 – 2
 28 jan 04x  Blokkers de 6  SV Spartanen 7  1 – 2
 28 jan 05x  Woudia 3  Valken de 4  1 – 4
 28 jan 06x  Koedijk 8  SVW 27 6  3 – 4
 28 jan 07x  Castricum FC 2  Sporting Krommenie 3  6 – 1
 28 jan 08x  Hercules Zaandam sc 6  Zilvermeeuwen 4  1 – 2
 28 jan 09x  Wijk aan Zee 3  Beemster 4  3 – 0
 28 jan 10x  Kennemers (de) 5  Purmersteijn 5  2 – 4
 28 jan 11x  FIT avv 7  WV-HEDW 8  1 – 9
 28 jan 12x  Abcoude fc 5  Pancratius Rksv 9  1 – 3
 28 jan 13x  AS’80 6  Waterwijk asc 4  2 – 1
 28 jan 14x  Hoogland 8  APWC 3  0 – 2
 28 jan 15x  Oranje – Wit 2  PVC 4  4 – 2
 28 jan 16x  Odijk 3  VVIJ 7  3 – 1
 28 jan 17x  MSV ’19 6  Nieuw Utrecht SV 4  0 – 5
18
19
20
21
22
23
24
25

2e RONDE – GROEP 2

 28 jan 01=  Hoofddorp s.v. 11 (wns)  Voorwaarts 4  1 – 1
 17 dec 02x  JVC 3 (wns)  ZAP 4  3 – 3
 28 jan 03=  Allen Weerbaar 4  BVV ’31 4  1 – 2
 17 dec 04x  Kennemers (de) 8  Sporting Krommenie 3  0 – 10
 17 dec 05x  Koedijk 8  Kolping Boys 4  5 – 2
 17 dec 06x  Always Forward 5  SV Spartanen 5  9 – 4
 17 dec 07=  Spirit 30 (SC) 5  Woudia 5  4 – 1
 17 dec 08x  Alcmaria Victrix 4  Alkmaarsche Boys 5  1 – 4
 17 dec 09x  West Frisia 5  Woudia 3  1 – 3
 24 jan 10=  Hoofddorp s.v. 13  UNO vv 3  3 – 0
 28 jan 11=  Alkmaarsche Boys 6  HSV 4  1 – 0
 17 dec 12x  SV Spartanen 7  SVW 27 5  3 – 2
 28 jan 13=  Sporting Martinus 6  FC Amsterdamse Bos 2  3 – 4
 17 dec 14x  Castricum FC 2 (wns)  Meervogels 31 4  1 – 1
 28 jan 15=  Sterrenwijk 8  VSC 6 (wns)  0 – 0
 17 dec 16x  Olympia Haarlem 2  Pancratius Rksv 9 (wns)  2 – 2
 17 dec 17x  AFC 11  FIT avv 7  2 – 3
 17 dec 18x  Rivierwijkers 4  Nieuw Utrecht SV 4  4 – 5
 17 dec 19x  Hoogland 11  APWC 3  1 – 2
 17 dec 20x  MSV ’19 6  PVCV 9  3 – 0
 17 dec 21x  VVIJ 7  MSV ’19 7  4 – 2
 17 dec 22x  Odijk 3  Aurora 4  6 – 0
 17 dec 23x  Blokkers de 6  Always Forward 9  11 – 2
 25 feb 24  HVC 2  Hoogland 10  25 feb
 17 dec 25x  FC Den Helder 4  JVC 6 (wns)  1 – 1
 28 jan 26=  DWSV 5  Sterrenwijk 7  2 – 11
 17 dec 27x  Waterwijk asc 4  AS’80 7  9 – 1
 28 jan 28=  Hoofddorp s.v. 12 (wns)  UNO vv 4  1 – 1
29
 17 dec 30x  Sporting Andijk 4  Strandvogels 2  3 – 6
 17 dec 31x  Velsen Rkvv 9  Kennemers (de) 5  1 – 4
 17 dec 32x  SDZ 7  Zilvermeeuwen 4 (wns)  2 – 2
 28 jan 33=  Schoten vv. 4  Zandvoort s.v. 2  4 – 7
 28 jan 34=  Flevo 2  Medemblik FC 3  1 – 0
35
 28 jan 36=  Vesdo 2  JVC 5  4 – 1
 28 jan 37=  Alkmaarsche Boys 4  Koedijk 12  0 – 4
 28 jan 38  Amsvorde 9  VVZA 4  3 – 1
 17 dec 39x  Hoogland 8  Amsvorde 5  4 – 3
 17 dec 40x  PVC 4  DWSM 2  4 – 2
 17 dec 41x  Kolping Boys 7  SVW 27 6 (wns)  2 – 2
 17 dec 42x  Beemster 4  Sporting S 2  4 – 1
 17 dec 43x  AS’80 6  Wasmeer 4  8 – 1
 17 dec 44x  Zaanlandia 4  Hercules Zaandam sc 6 (wns)  2 – 2
 28 jan 45=  Ilpendam 5  WV-HEDW 10  1 – 3
 17 dec 46x  Abcoude fc 5  Ouderkerk sv. 6  2 – 1
 17 dec 47x  SRC 3  Schagen vv 3  1 – 0
 28 jan 48=  HSV’69 2  Olympia ’25 3  1 – 4
 17 dec 49x  Oranje – Wit 2  Sporting ’70 6  6 – 4
 17 dec 50x  Purmerend 5  Purmersteijn 5  3 – 8

Beker vrouwen west 1 – 2017-2018

FINALE – GROEP 2

01

HALVE-FINALES – GROEP 2

01
02

KWART-FINALES – GROEP 2

 03 mrt 01  Sporting ’70 VR1 (zon)  Saestum VR2 (zat)  03 mrt
 25 feb 02  Limmen VR1 (zon)  WSV 1930 VR1 (zon)  25 feb
 03 mrt 03  IJFC VR1 (zat)  DSS VR2 (zat)  03 mrt
 03 mrt 04  Wartburgia asv VR3 (zat)  Gooi ’t sc VR1 (zat)  03 mrt

4e RONDE – GROEP 2

 28 jan 01  WSV 1930 VR1 (zon)  Velsen Rkvv VR1 (zon)  2 – 1
 03 feb 02  Saestum VR2 (zat)  RKEDO VR1 (zon)  Obk
 16 dec 03  Sporting ’70 VR1 (zon)  Almere FC VR1 (zat)  6 – 0
 16 dec 04  FC Driebergen VR1 (zat)  IJFC VR1 (zat)  1 – 2
 17 dec 05  Limmen VR1 (zon)  ST West Frisia/Dindua VR1 (zon)  3 – 0
 14 dec 06  DSS VR2 (zat)  Hillegom sv VR1 (zon)  5 – 1
 16 dec 07  DWS afc VR1 (zon)  Wartburgia asv VR3 (zat)  1 – 2
 03 feb 08  Gooi ’t sc VR1 (zat)  SDO VR1 (zon)  2 – 1

3e RONDE – GROEP 2 (tussenronde)

 31 okt 01  Saestum VR2 (zat)  Hoogland VR1 (zon)  3 – 0
 01 nov 02  Limmen VR1 (zon)  DWOW VR1 (zat)  2 – 1

2e RONDE – GROEP 2

 21 okt 01  Faja Lobi KDS VR1 (zat)  Sporting ’70 VR1 (zat)  0 – 4
 21 okt 02  CSW VR1 (zat)  Saestum VR2 (zat)  2 – 3
 21 okt 03  Delta Sports ’95 FC VR1 (zat)  Wartburgia asv VR3 (zat) (wns)  1 – 1
 21 okt 04  FC Driebergen VR1 (zat)  DOVO VR1 (zat)  3 – 2
 21 okt 05  Meer De sv. VR1 (zat)
 Gooi ’t sc VR1 (zat)
 1 – 5
 21 okt 06  Almere FC VR1 (zat)  Delta Sports ’95 FC VR2 (zat)  8 – 0
 21 okt 07  IJsselmeervogels VR1 (zat)  DSS VR2 (zat)  1 – 13
 21 okt 08  Hercules VR1 (zat)  IJFC VR1 (zat)  0 – 2
 18 okt 09  Limmen VR1 (zon)  Alcmaria Victrix VR1 (zon)  5 – 2
 22 okt 10  Geel Wit ’20 sv. VR1 (zon)  Hillegom sv VR1 (zon)  2 – 3
 18 okt 11  Sporting ’70 VR1 (zon)  Hoogland VR1 (zon)  2 – 5
 22 okt 12  Velsen Rkvv VR1 (zon)  Buitenveldert sc. VR4 (zon)  3 – 2
 22 okt 13  KFC VR1 (zon)  WSV 1930 VR1 (zon)  1 – 2
 22 okt 14  DWOW VR1 (zon)  Blokkers de VR1 (zon)  3 – 2
 22 okt 15  Overbos sv. VR1 (zon)  DWS afc VR1 (zon)  1 – 2
 18 okt 16  Buitenboys sc. VR1 (zon)  SDO VR1 (zon)  1 – 13
 22 okt 17  RKEDO VR1 (zon)  Purmerland VR1 (zon)  Bno
 22 okt 18  ST West Frisia/Dindua VR1 (zon)  Medemblik FC VR1 (zon)  2 – 1

============================================================================

FINALE – GROEP 1 (zaterdag)

01

HALVE-FINALES – GROEP 1 (zaterdag)

01
02

KWART-FINALES – GROEP 1 (zaterdag)

01
02
03
04

3e RONDE – GROEP 1 (zaterdag)

 24 feb 01  Kadoelen sv. VR1  Buitenveldert sc. VR1  24 feb
 03 mrt 02  Diemen sv. VR1  NVC VR1  03 mrt
 03 mrt 03  Altius VR1  Odysseus ’91 VR3  03 mrt
 03 mrt 04  Altius VR2  Meer De sv. VR3  03 mrt
 03 mrt 05  HMS VR1  SCH’44 VR2  03 mrt
 03 mrt 06  Brederodes VR1  Zwaluwen Utrecht ’11 VR1  03 mrt
 03 mrt 07  Valleivogels VR1  Odysseus ’91 VR5  03 mrt
 24 feb 08  Jong Holland VR1  DZS VR1  24 feb

2e RONDE – GROEP 1 (zaterdag)

 16 dec 01  Blauw Wit W VR1  DZS VR1  3 – 4
 16 dec 02  VRC VR1  Odysseus ’91 VR5  3 – 5
 27 jan 03  Meer De sv. VR2  Kadoelen sv. VR1  2 – 7
 16 dec 04  Diemen sv. VR1  SCH ’44 VR1  3 – 1
 27 jan 05  Buitenveldert sc. VR1  Nieuw Sloten sv VR1  4 – 0
 27 jan 06  Odysseus ’91 VR4  HMS VR1  0 – 1
 16 dec 07  Brederodes VR1  JSV Nieuwegein VR1  2 – 1
 16 dec 08  Altius VR1  WV-HEDW VR2  1 – 0
 27 jan 09  Meer De sv. VR3  VOP VR1  Bno
 ==== 10  Valleivogels VR1  Vrij  ====
==== 11  Odysseus ’91 VR3  Vrij  ====
==== 12  Zwaluwen Utrecht ’11 VR1  Vrij  ====
==== 13  NVC VR1  Vrij  ====
==== 14  Altius VR2  Vrij  ====
==== 15  Jong Holland VR1  Vrij  ====
==== 16  SCH’44 VR2  Vrij  ====

============================================================================

FINALE – GROEP 1 (zondag)

01

HALVE-FINALES – GROEP 1 (zondag)

01
02

KWART-FINALES – GROEP 1 (zondag)

01
02
03
04

3e RONDE – GROEP 1 (zondag)

 04 mrt 01  Zaandijk VR1  SDZ VR1  04 mrt
 04 mrt 02  Aurora VR1  SDO VR2  04 mrt
 04 mrt 03  Zouaven (de) VR1  Rijp (de) VR1  04 mrt
 04 mrt 04  ADO ’20 VR1  HSV VR1  04 mrt
 25 feb 05  Rijp (de) VR2  VVW VR1  25 feb
 04 mrt 06  Grasshoppers VR1  Monnickendam VR1  04 mrt
 04 mrt 07  JVC VR1  Winnaar 09  04 mrt
 04 mrt 08  Hillegom sv VR2  AMVJ VR1  04 mrt

2e RONDE – GROEP 1 (zondag)

 17 dec 01  Hauwert 65 VR1  Zouaven (de) VR1  0 – 1
 17 dec 02  VVH/Velserbroek VR1  Zaandijk VR1 (wns)  2 – 2
 04 feb 03  SDO VR2  Roda ’46 VR1  5 – 1
 17 dec 04  VVS 46 VR1  Grasshoppers VR1 (wns)  2 – 2
 17 dec 05  Vitesse 22 VR1  JVC VR1  1 – 3
 04 feb 06  Sporting Martinus VR1  Aurora VR1  0 – 6
 17 dec 07  Hillegom sv VR2  Vriendenschaar VR1  10 – 0
 17 dec 08  DSOV VR1  SDZ VR1  2 – 3
 28 jan 09  Twisk TSV VR1  DESS VR1  1 – 1??
 17 dec 10  Monnickendam VR1  Hooglanderveen VR1  1 – 0
 17 dec 11  Rijp (de) VR1  Apollo 68 VR1  3 – 1
 17 dec 12  AMVJ VR1  Goy ’t VR2  4 – 1
 ==== 13  ADO ’20 VR1  Vrij  ====
 ==== 14  Rijp (de) VR2  Vrij  ====
 ==== 15  HSV VR1  Vrij  ====
 ==== 16  VVW VR1  Vrij  ====

Beker veteranen (zat en zon) west 1 – 2017-2018

4e RONDE- GROEP 1 – (zaterdag)

 24 feb 01  Real Sranang sv. 45+2  SDW 35+1  24 feb
 24 feb 02  Alliance ’22 sv. 35+1  Meteoor De sv. 45+1  24 feb
 24 feb 03  EDO (U) 35+2  Zuidoost United 35+1  24 feb
 24 feb 04  Altius 45+1  Kampong 35+1  24 feb
 24 feb 05  AGB 35+1  Parkstad SV 35+1  24 feb
 24 feb 06  AMVJ 35+1  Ajax AFC 35+1  24 feb
 24 feb 07  ZOB 35+1  Fortius asv. 35+1  24 feb
 24 feb 08  Real Sranang sv. 35+2  Hoofddorp s.v. 35+1  24 feb

3e RONDE- GROEP 1 – (zaterdag)

  27 jan 01  Zuidoost United 35+1  FC Amsterdam 45+1   6 – 0
  27 jan 02  Real Sranang sv. 35+2  Meteoor De sv. 35+1   Bno
  27 jan 03  Parkstad SV 35+1  ZSGOWMS 35+1   5 – 1
  27 jan 04  Hoofddorp s.v. 35+1  Kadoelen sv. 45+1   6 – 4
 ==== 05  AGB 35+1  Vrij  ====
 ==== 06  Alliance ’22 sv. 35+1  Vrij  ====
 ==== 07  AMVJ 35+1  Vrij  ====
 ==== 08  Ajax AFC 35+1  Vrij  ====
 ==== 09  ZOB 35+1  Vrij  ====
 ==== 10  Fortius asv. 35+1  Vrij  ====
 ==== 11  SDW 35+1  Vrij  ====
 ==== 12  Kampong 35+1  Vrij  ====
 ==== 13  EDO (U) 35+2  Vrij  ====
 ==== 14  Meteoor De sv. 45+1  Vrij  ====
 ==== 15  Real Sranang sv. 45+2  Vrij  ====
 ==== 16  Altius 45+1  Vrij  ====

2e RONDE- GROEP 1 – (zaterdag)

 16 dec 01  Amstelveen/Heemraad 35+2  Hoofddorp s.v. 35+1  3 – 7
 16 dec 02  Legmeervogels 35+1  AGB 35+1  0 – 2
 16 dec 03  VVC fc 35+1  Real Sranang sv. 35+2  1 – 4
 27 jan 04  Alliance ’22 sv. 35+1  VVGA 35+1  1 – 0
 27 jan 05  AMVJ 35+1  AFC 35+1  1 – 0
 16 dec 06  Ajax AFC 35+1  Arsenal ASV 35+1  6 – 1
 16 dec 07  Meteoor De sv. 35+1  Purmerend 35+1  2 – 1
 16 dec 08  ZOB 35+2  ZSGOWMS 35+1  0 – 2
 27 jan 09  Real Sranang sv. 35+1  ZOB 35+1  4 – 6
 27 jan 10  Fortius asv. 35+1  TOB Rksv 35+1  5 – 1
 20 jan 11  Badhoevedorp sc. 35+2  SDW 35+1  2 – 3
 16 dec 12  Parkstad SV 35+1  SCW 35+1  Bno
 16 dec 13  Kampong 35+1  Arsenal ASV 35+2  4 – 0
 27 jan 14  EDO (U) 35+2  Woudenberg 35+1  3 – 1
 16 dec 15  Buitenveldert sc. 35+1  Zuidoost United 35+1  1 – 6
 27 jan 16  Sporting Martinus 45+2  Meteoor De sv. 45+1  1 – 3
 27 jan 17  Real Sranang sv. 45+2  Parkstad SV 45+1  3 – 2
 16 dec 18  TOV 45+1  Altius 45+1  3 – 7
 16 dec 19  Overbos sv. 45+1  FC Amsterdam 45+1  2 – 3
 16 dec 20  Kadoelen sv. 45+1  RKAVIC 45+1  8 – 0

===================================================================

3e RONDE- GROEP 1 – (zondag)

 25 feb 01  Bloemendaal 35+1  Hercules Zaandam sc 35+2  25 feb
 25 feb 02  KGB 45+1  Purmersteijn 35+1  25 feb
 25 feb 03  Westfriezen 35+1  Valken de 35+1  25 feb
 ==== 04  V.V. Bergen 35+2  Vrij  ====
 ==== 05  Almere FC 35+2  Vrij  ====
 ==== 06  Rijp (de) 35+1  Vrij  ====
 ==== 07  Winnaar 09  Vrij  ====
 ==== 08  TOG 35+1  Vrij  ====

2e RONDE- GROEP 1 – (zondag)

 04 feb 01  NVC 35+1  Bloemendaal 35+1  1 – 6
 04 feb 02  Purmersteijn 35+1  DTS 45+1  7 – 1
 04 feb 03  Hercules Zaandam sc 35+2  Almere FC 35+1  5 – 1
 04 feb 04  Alcmaria Victrix 45+1  V.V. Bergen 35+2  1 – 5
 04 feb 05  Almere FC 35+2  Ilpendam 35+1  9 – 0
 04 feb 06  Rijp (de) 35+1  Adelbert st 35+1  Bno
 04 feb 07  SSV 35+1  Valken de 35+1  1 – 2
 04 feb 08  Blokkers de 35+1  Westfriezen 35+1  2 – 3
 25 feb 09  Woudia 45+1  Zouaven (de) 35+1  25 feb
 04 feb 10  Valken de 35+2  KGB 45+1  2 – 3
 04 feb 11  Kolping Boys 35+1  TOG 35+1  3 – 4